# Asking help for a udemy course, ready to group buy or if anyone can share with me!

**URL:** <https://onehack.st/t/asking-help-for-a-udemy-course-ready-to-group-buy-or-if-anyone-can-share-with-me/308967>\
**Category:** Discussion & Solutions\
**Tags:** solved\
**Created:** [July 27, 2025, 2:31pm UTC](https://onehack.st/t/asking-help-for-a-udemy-course-ready-to-group-buy-or-if-anyone-can-share-with-me/308967 "2025-07-27T14:31:31Z")\
**Posts on this page:** 1\
**Showing post:** 3

<div class="post-metadata">

**Author:** ![palani\_samy](https://onehack.st/user_avatar/onehack.st/palani_samy/32/18073_2.png) [@palani\_samy](https://onehack.st/u/palani_samy)\
**Post date:** [July 27, 2025, 3:01pm UTC](https://onehack.st/t/asking-help-for-a-udemy-course-ready-to-group-buy-or-if-anyone-can-share-with-me/308967/3 "2025-07-27T15:01:01Z")

</div>

Have a look at

> [@$25 purple\_square Udemy Bundle Account - 1 Year | 11,000+ courses + practice exercises + 4,000+ top instructors](https://onehack.st/t/25-udemy-bundle-account-1-year-11-000-courses-practice-exercises-4-000-top-instructors/287772):
>
> tada Only $25 One-Time Fee for 1 Year! tadapurple_heart Go further at work and in life with subscription access to a collection of top-rated courses in tech, business, and more. purple_heartWhy Join? Official Price: Buying individual courses will cost $20-$95 plus taxes and fees. Our Price: $25 for 1 year of access to all courses included in the personal plan. money_mouth_face Save hundreds of dollars every year! money_mouth_faceWhat You’ll Get: …

---

_[View the full topic](https://onehack.st/t/asking-help-for-a-udemy-course-ready-to-group-buy-or-if-anyone-can-share-with-me/308967)._
